O nasProwadzenie księgowości w języku polskim i czeskim.


 Oferujemy kompleksową obsługę firm i instytucji w zakresie księgowym. Obsługujemy zarówno polskie jak i zagraniczne podmioty gospodarcze (zwłaszcza podmioty czeskie). Zapewniamy także obsługę naszych klientów w języku czeskim.
Nasze biuro rachunkowo-podatkowe  jest firmą mającą wieletnie doświadczenie w rachunkowości i finansach. Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów nr 5950/2004 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.  Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi.

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Prowadzimy wszelkie ewidencje, od najprostszych takich jak ryczałt, podatkowa księga przychodów i rozchodów, ewidencje VAT do pełnych ksiąg handlowych.

Obsługujemy firmy z kapitałem polskim, jak i zagranicznym (zwłaszcza z kapitałem czeskim i słowackim), dla których księgowość nie oznacza jedynie spełnienia wymagań ustawowych, a jest przede wszystkim narzędziem wspierającym zarządzanie firmą, dlatego każdorazowo dostosowujemy nasze rozwiązania do ich potrzeb, niezależnie od branży w jakiej działają czy przepisów jakie muszą stosować.

 

Dbamy o to, aby nasi klienci byli obsługiwani przez profesjonalny personel, który mocno angażuje się w rozwiązywanie problemów księgowych i podatkowych. Zatrudniamy pracowników o wysokich kwalifikacjach zawodowych, posiadających również uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.